آندولین

محصول اندولین همانند محصول اندویلا از نظر ساخت بر اساس تکنولوژی و استاندارد En534 HR اروپا میباشد .

محصول اندولین از نظر آب بندی و پوسیدگی عایق حرارتی ، کپک و قاچ زدگی ، و مقاوم در برابر باد و طوفان ، عایق صدا در برابر صدای باران و تگرگ بهمراه گارانتی 10ساله میباشد.


اندولین در رنگهای متنوع تولید میشود و رنگ اندولین در مقابل تابش نور خورشید هیچ گونه تغییری نکرده و راه رفتن بر روی آن به دلیل نصب چوب ( او اس بی) جهت زیر کار آندولین هیچ گونه مشکلی ازنظر شکستگی و آب بندی ندارد.


محصول اندولین به دلیل انعطاف پذیری بالا ، قابل اجرا در تمامی سقفهای شیبدار و دیواره ها و آلاچیق ، سردرب و پیشانی میباشد.


تمامی متعلقات محصول آندولین مثل تیزه ها ، آبروها و فلاشینگ اجرا شده از جنس خود محصولات آندولین بوده که این امر باعث میشود سقف شیبدار اجرایی یکپارچه و یکدست به نظر بیاید.


یکی دیگر از مزایای اندولین نداشتن آزبست در داخل محصول اندولین میباشد که این امر باعث میشود از نظرسلامتی برای نصاب ها و ساکنین ساختمان خطری نداشته باشد.


محصول اندولین نسبت به محصولات سفال و آردواز برای سقفهای شیبدار بسیار سبک و نصب آسان میباشد.


مشخصات فنی اندولین


طول : 2متر
عرض : 95سانتیمتر
پوشش هر ورق :60/1مترمربع
وزن هر ورق : 5/6کیلوگرم
وزن هر متر مربع : 4/3کیلوگرم
ارتفاع شیار : 4سانتیمتر
تعداد شیار در هر ورق :10عدد
رنگ بندی در 4 رنگ : قرمز ، سبز ، قهوه ای ، استتاری


مشخصات محصول اندولین


محصول اندولین با مواد طبیعی تولید می شود و تشکیل دهنده اصلی مواد نوعی قیر به نام بیوتمن و سلولز میباشد و با لایه رزین مخصوص و مواد ضد UV تولیدمیشود.

شرک روف سازه با اکیپ ماهر و کارآمد در اجرای کلیه سقفهای شیبدار با گارانتی 10ساله آماده ارائه خدمات در سراسر کشور میباشد .