آندوویلا

محصول اندوویلا از نظر ساخت براساس تکنولوژی و استاندارد En534 hr اروپا می باشد.

محصول اندوویلا یکی دیگر از محصولات برای سقف های شیبدار میباشد که نسبت به سفال ، شینگل و آردواز بسیار سبک و نصب آن آسان می باشد.


محصول اندوویلا از نظر آب بندی و پوسیدگی ، عایق حرارتی ، کپک و قارچ زدگی و مقاوم بودن در برابر با د و طوفان ، عایق صدا در برابر باران و تگرگ باگارانتی 10ساله میباشد .


محصول اندوویلا در رنگ های متنوع تولید میشود و رنگ اندوویلا در برابر تابش حرارتی گرمای بالا تغییر نمی کند و راه رفتن بر روی آن هیچ گونه مشکلی از نظر شکستگی و آب بندی ندارد .


محصول اندوویلا با انعطاف پذیری بالا قابل اجرا درتمامی سقفهای شیبدار و دیواره ها ، آلاچیق ، سردرب ، پیشانی میباشد .


یکی از مزایای خوب اندوویلا این است که تیزه ها و آبروها و فلاشینگ از جنس خود اندوویلا میباشد و این باعث میشود سقف شما یکدست و زیبا باشد.


نداشتن آزبست در داخل محصول اندوویلا باعث شده است هیچ گونه خطری برای سلامتی نصاب ها و ساکنین ساختمانها وجود نداشته باشد .


مشخصات فنی اندوویلا


طول : 106سانتیمتر
عرض :40سانتیمتر
ضخامت : 3میلیمتر
وزن هر ورق :27/1کیلوگرم
پوشش هر ورق : 312/0مترمربع
وزن هر متر مربع : 4کیلوگرم
تعداد ورق اندوویلا در هر بسته : 10عدد
ارتفاع موج : 4سانتیمتر


مشخصات محصول اندوویلا


اندوویلا تلفیقی از مواد طبیعی بازیافتی و با لایه رزین و رنگ دانه های طبیعی و اشباح شده از ایزوگام و لایه آنتی باکتریال می باشد و چون این محصول از مواد ضد UV استفاده شده است درمناطق مرطوب و مناطق خشک دچار هیچ گونه پوسیدگی نخواهد شد .

شرک روف سازه با اکیپ ماهر و کارآمد در اجرای کلیه سقفهای شیبدار با گارانتی 10ساله آماده ارائه خدمات در سراسر کشور میباشد .